e
sv

Görmeniz Gereken En İyi 5 Koy

459 Okunma — 29 Mart 2023 10:42
avatar

Editor

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Saklı Tatil – KOY

Görmeniz gereken en iyi 5 koy. Tekne ile tatil yapmak artık tatil seçenekleri arasında ön sıralarda yerini alıyor; ancak tekne tatilinde gittiğiniz koyların çoğunda genellikle tekneler neredeyse otel şezlongları kadar birbirine yakın olduğunda hayal ettiğiniz tekne tatilini yapmış gibi hissetmiyorsunuz. O yüzden şimdi ülkemizdeki az bilinen daha bakir koyları sıralayacağız.

KOY

GİDEROS, KASTAMONU

Evet, hırçın dalgalarıyla bildiğimiz Karadeniz’ de bir koy ile başlıyoruz. Akdeniz ve Ege’de keşfedilmiş koyların kalabalığından tam olarak uzaklaşmak için farklı bir seçenek sunuyoruz size. Doğası ile size görsel bir şölen sunacağından emin olduğumuz bu koy kesinlikle ziyaret edilmeyi hak ediyor.

YOLSUZ KOY, KAPIDAĞ YARIMADASI, ERDEK

Dört tekerleğin ulaşamadığı yerler her zaman daha bakirdir ve isminden de anlaşılacağı gibi bu koya yol yok, tekne ile gelip sakin ve huzurlu tatilinizi gerçekleştirmeniz için sizi bekliyor bu güzel koy.

YOLSUZ KOY

KİLLİK KOY, DİKİLİ, İZMİR

Deniz ve kum, bunlar size kendinizi Maldivler’ de hissettirebilir ama Dikili’ desiniz. Bize göre tekne tatilinde mutlaka uğranması gereken yerlerden biri.

KİLLİK KOY

BADEMBÜKÜ, KARABURUN, İZMİR

Evet, İzmir’ de, henüz tam olarak keşfedilmemiş ve fotoğraftaki kadar güzel bu koy, suyu biraz soğuk olsa da ağırlamak için sakin ve huzurlu bir şekilde sizi bekliyor.

BADEMBÜKÜ KOY

GERENCE AKVARYUM KOYU, DATÇA, MUĞLA

Son koyumuz, Datça’ da bulunan bu saklı cennet, saklı cennet diyoruz çünkü adından anlaşılacağı gibi bu koy size akvaryum keyif de yaşatmak için bekliyor.

GERENCE KOY

Bu yazımızı okuduysanız sizi bir de karavan gezileri yazımıza davet ediyoruz 🙂 Okumak için Tıklayınız.

Sıradaki içerik:

Görmeniz Gereken En İyi 5 Koy