e
sv

  Ankara Restoranları – En İyi 7 Et Mekanı

2000 Okunma — 18 Nisan 2023 11:40
avatar

Editor

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Et Restoranları – Ankara Restoran

ankara restoran

Ankara restoranlar yönünden çok zengin bir şehir. Siz de et ürünlerini seviyor ve bu et ürünlerini en iyi yerde et yemek istiyorsanız yapmanız gereken şeylerden biri bu yazıyı okumak olmalıdır. En iyi et restoranlarını arıyorsanız siz de aradığınızı bu yazıda bulacaksınız. Birçok ünlü yeri sizler içi derledik.

Leziz et ürünleri ile sizin de aklınızı başından alacak bu yerlere bir şans verebilirsiniz. Birçok mekan bulunmakla birlikte sizlere enleri hazırladık. Sizde buranın keyfini çıkaracak ve doyasıya karnınızı doyuracaksınız.

En leziz et ürünleri aklınızı başınızdan alçak bu yerlere siz de mutlaka gitmelisiniz. Keyfini çıkaracağınız bu yerler birçok kişinin severek gittiği yerler arasında olmayı da başarmıştır.

 1. Canpolat Döner – Ankara Restoranları

Eğer bir gün yolunuz Ankara’ya düşerse mutlaka uğramanız gereken yerlerden biri olarak karşımıza çıkaktadır. Gittiğinizde bu yerin tıklım tıklım dolu olduğuna şahit olacaksınız. Dönerler hemen bitmekte ve öğleden sonraya da kalmamaktadır. Bu nedenle gittiğinizde öğleden önce gitmeye mutlaka özen göstermelisiniz. Küçük bir yer olmasına rağmen insanların buraya merakla gitmesi harika lezzetli dönerler yapmasından kaynaklanmaktadır.

Siz de közde et döner yeme keyfini doyasıya yaşayacak ve hafızalarınıza kazınacak lezzeti ile buraya sürekli gelmek isteyeceksiniz. Canpolat döner birçok kişinin bildiği leziz döner yapan yerler arasında bulunmaktadır. Siz de burayı ve lezzetini çok seveceksiniz. Bu nedenle mutlaka gitmeniz gereken yerlere burayı da eklemelisiniz.

 • Villa Restoran– Ankara Restoranları

Oldukça lüks dizaynı ve lezzetli menüsü ile insanların severek tercih ettiği yerler arasında bulunmaktadır. Siz de bu yere şans verebilirsiniz. Menüsündeki lezzetler aklınızı başından alacak. Fiyat ortalaması biraz üstte olsa da leziz yemekleri ile bu fiyatları hak ettiğini göreceksiniz.

Özel günlerde sevilerek tercih edilebilecek yerler arasında burayı ekleyebilirsiniz. Özel sosları ve bu soslarla pişmiş olan et ürünleri hafızanıza kazınacak. Lokum gibi yumuşacık etlerinin lezzetjne ve bu lezzetin soslar ile muhteşem ahengine bayılacaksınız. Siz de bu yere bir şans verebilir ve lezzetli yemeğin keyfini de çıkarabilirsiniz. Arka fondaki canlı müziği ile aklınızı başından alacak villa restoran siz de çok beğeneceksiniz.

 • Necatibey Kebap – Ankara Restoran

Siz de lezzetli ve yumuşacık pişmiş kebap keyfini yaşamak istiyorsanız Necatibey kebap restoranına bir şans verebilirsiniz. Oldukça lezzetli olan kebabı buraya gidenlerin hafızalarına kazınan tatlar arasında olmaktadır. Siz de bu yeri çok sevecek ve keyfini de doyasıya çıkaracaksınız.  Adana kebabı konusunda bir numara olan bu yer fiyat olarak da ortalamanın bir tık üzerinde hizmet vermektedir. Ancak siz de servisten ve hizmetlerden oldukça memnun kalacaksınız. Birbirinden güzel salataları ile servis edilen kebaplar damak zevkinize hitap etmeyi başaracak. Siz de bu yere mutlaka bir şans vermeli ve keyfini de doyasıya çıkarmalısınız lezzetli kebap arıyorsanız bu yere mutlaka bir şans vermelisiniz.

 • İhtiyar Kaburgacı

Leziz et ürünleri ile ve yanında servis edilen aperatifleri ile aklınızı başından alacak bu yeri siz de çok seveceksiniz. Özellikle kaburgası için birçok yerden insanlar buraya gelmekte ve lezzetli kaburga yemeğini keyifle yemektedir. Doyasıya yemek ve lezzeti ile âşık olacağınız bu yere siz de mutlaka bir şans vermelisiniz. Güzel yemekleri ile birçok kişinin favorisi olmayı başarmış olan bu lokanta Ankara’ya gidenlerin mutlaka uğradığı yerler arasında bulunmaktadır.

Lokum gibi etlerinin keyfini çıkarmak istiyorsanız siz de bu güzel yere mutlaka bir şans vermelisiniz. Leziz yemekleri aklınızı başından alacak ve keyifle bu lezzetlerin tadını çıkaracaksınız İhtiyar Kaburgacıya siz de mutlaka bir şans vermelisiniz.

 • Çiçek Lokantası

Et ürünlerinin lezzetine en iyi şekilde varacağınız bu yer birçok lezzeti ile de akıllarda yer etmeyi başarmıştır. Bir kez geldiğinizde et ürünlerini hep yemek isteyeceksiniz. Çok leziz yemekleri ile aklınızı başından alacak bu yere siz de mutlaka bir şans vermelisiniz. Fiyat olarak ortalamanın üstünde olsa da yemeklerinin lezzeti ile bunu hak ettiğini siz de fark edeceksiniz.

Özellikle et yemeklerinin yanında servis edilen zeytinyağlı ürünleri de çok sevilerek tercih edilmektedir. Bu nedenle birçok kişinin de severek gittiği bu yerde lokum gibi et yemenin keyfini siz de doyasıya çıkaracaksınız.  Çiçek lokantası sizin de favori yerlerinizden biri olacak.

 • Cezzar Steakhouse

Özellikle lokum burgeri ile ün kazanmış olan bu yeri siz de çok seveceksiniz. Leziz yemeklerine mutlaka bakmalı ve lezzetli yemeklerin keyfini de doyasıya çıkarmalısınız. Lezzeti oranla fiyatları da oldukça makul gelecek ve siz de buranın keyfini doyasıya çıkaracaksınız. 

Lokum gibi et yemek isteyenlerin severek tercih ettiği bu yere siz de bir şans vermelisiniz. Özel sosları ve lokum gibi eti ile aklınızı başından alacak bu yeri siz de çok seveceksiniz. Mutlaka bu yere bir şans vermeli ve leziz yemeklerinin keyfini çıkarmalısınız. Cezzar steakhouse lezzetleri ile başınızı döndürecek ve çok memnun kalacaksınız.

 • Kesman Ciğer

Leziz ciğer yemek isteyenlerin çok severek gideceği bu yer lezzetli yemekleri ile akılları başından almaya devam etmektedir. Siz de bu yere mutlaka bir şans vermeli be leziz yemeklerinin keyfini çıkarmalısınız. Eğer siz de lezzetli ciğer yemek istiyorsanız burası tam da size göre olacak. Yumuşacık ciğerler midenizi sevindirecek.

Biz de bu güzel yere mutlaka gitmeli ve lezzetlerine bir şans vermelisiniz. Birbirinden leziz yemekleri ile aklınızı başından alacak olan Kesman ciğer oldukça popüler yerler arasında olmayı da başarmıştır.  Siz de bu yere mutlaka bir şans vermeli ve buranın da keyfini çıkarmalısınız. Lezzetli yemek arıyorsanız ilk uğrayacağınız yerlerden biri burası olmalıdır.

İstanbul kahvaltı mekanları yazımızı okumak için tıklayınız
İstanbul et mekanları yazımızı okumak için tıklayınız

Gezi-Seyahat-Turlar
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

  Ankara Restoranları – En İyi 7 Et Mekanı